Lampa sufitowa RICK 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja od marki MiLAGRO jest objęta gwarancją producenta. Czas jej trwania wynosi 24 miesiące. W tym okresie wszelkie naprawy są świadczone nieodpłatnie.
Dane techniczne
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| RODZINA LAMP | RICK |
| MOC | 3xE14 40W |
| KOLOR | CZARNY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.23kg |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E14 |
| WAGA NETTO | 0.92kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 89 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.21kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 408 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23.5 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 89 mm |
