Lampa sufitowa RICK 2xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja od marki MiLAGRO jest objęta gwarancją producenta. Czas jej trwania wynosi 24 miesiące. W tym okresie wszelkie naprawy są świadczone nieodpłatnie.
Dane techniczne
| GWINT | E14 |
| WAGA NETTO | 0.52kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 89mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.72kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 206 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23.5 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 143mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 89 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| RODZINA LAMP | RICK |
| MOC | 2xE14 40W |
| KOLOR | CZARNY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.73kg |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 2 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
