Lampa sufitowa RALLY BLUE 3xE27 60W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji RALLY, z uwagi na swoją różnorodność, pozwolą na stworzenie w pokoju dziecięcym kompletnego, a zarazem spójnego systemu oświetleniowego. Lampa sufitowa z opcją regulacji wysokości i możliwością indywidualnej konfiguracji świecenia, świetnie sprawdzi się jako centralne źródło światła, natomiast praktyczny kinkiet pomoże doświetlić kącik zabaw lub z powodzeniem może pełnić rolę lampki nocnej przy łóżku.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.15kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 12cm |
| MATERIAŁ | metal. drewno |
| WAGA BRUTTO | 1.46kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 70 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE27 60W |
| KOLOR | Niebieski |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | DZIECIĘCE WYCOFANE |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 10cm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 560 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
