Lampa sufitowa QUEEN 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 470mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 1.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 470mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| RODZINA LAMP | QUEEN |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| MOC | 3xE27 MAX 15W LED |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | 230V 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
