Lampa sufitowa Piattino Czarny Złoty 30W LED 3000K-4000k-6000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3000K-1900lm 4000K-2050 6000K-1950lm |
| WAGA NETTO | 3.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6000K |
| WAGA BRUTTO | 4.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 47.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 47 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | 80 |
| MOC | 30W LED |
| KOLOR | CZARNO-ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | PIATTINO |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | - |
