Lampa sufitowa Pafos Black 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29.5 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 260mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| MOC | 3xE27 MAX 15W LED |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA NETTO | 1.7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32.5 |
| RODZINA LAMP | PAFOS |
