Lampa sufitowa PORTOS 5xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 135mm |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | N/D |
| WAGA NETTO | 0.75kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 540mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.13kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 135mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 540mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 160mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| RODZINA LAMP | PORTOS |
| MOC | 5xE14 max 10W LED |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
