Lampa sufitowa PIK WHITE 2xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Linia PIK składa się z sześciu elementów. Każdy z nich jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: klasycznej bieli i czerni oraz w ciekawym grafitowym odcieniu. W skład serii wchodzi cała gama lamp sufitowych: z dwoma źródłami światła, z pięcioma źródłami światła, a także z trzema.
Ten ostatni typ dostępny jest w dwóch konfiguracjach - z lampami ułożonymi w poziomej linii, a także w formie okręgu. Warto zauważyć, że głowice w każdej z tych lamp są ruchome, co pozwala dostosować kąt padania światła do własnych potrzeb. Całą kolekcję uzupełnia kinkiet.
PIK jest kompletną serią lamp, co pozwala na dostosowanie ilości ich elementów do własnych preferencji. Ta linia doskonale sprawdzi się w przestrzeniach biurowych czy w domowym gabinecie. Wykonanie z trwałego metalu zapewnia z kolei ponadprzeciętną trwałość.
Lampy od marki MiLAGRO objęto 2-letnim okresem gwarancyjnym.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| RODZINA LAMP | PIK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| LICZBA RAMION | 2 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 2xE27 60W |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 90 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400-600 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 75 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 0.79kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100-300 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 1.01kg |
