Lampa sufitowa PICO WHITE 4xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Dodatkowo po upływie okresu gwarancyjnego istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.74kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA BRUTTO | 2.23kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 4xGU10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | STARY |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PICO |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 4 |
