Lampa sufitowa PICO BLACK 6xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy objęte są 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.50kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA BRUTTO | 2.85kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 920mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 6xGU10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 93 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | STARY |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | PICO |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 6 |
