Lampa sufitowa PALMIRA BLACK / GOLD 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z PALMIRA to prosty i niezawodny sposób na dodanie każdemu pomieszczeniu elegancji i wprowadzenia do niego odrobiny luksusu. Produkty z tej kolekcji idealnie wpiszą się w klimat salonu urządzonego w stylu nowojorskim, a także sypialni utrzymanej w klimacie glamour. Świetnie sprawdzą się także jako dodatek we wnętrzu klasycznego gabinetu czy domowej biblioteki.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.11kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 3.28kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 270 mm |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 3xE27 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | PALMIRA |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
