Lampa sufitowa OVAL WHITE 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elementem charakterystycznym całej kolekcji jest nowoczesny, kulisty kształt. Lampy oprócz metalowego wykończenia, mają stylowe detale z drewna - pierścienie na zakończeniu kloszy oraz na ramionach i podstawie poszczególnych modeli. Wstawki z drewna ocieplają całą stylizację. Prezentowana kolekcja świetnie sprawdzi się we współczesnych wnętrzach, charakteryzujących się prostotą i monochromatyczną, czarno-białą kolorystyką. Łącząc ze sobą poszczególne modele można stworzyć spójną i kompletną aranżację.
Na lampy producent udziela 2-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 110 mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 1.60kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 2.54kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 230 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34.5 |
| RODZINA LAMP | OVAL |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
