Lampa sufitowa OMEGA BLACK / GOLD 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
obejmująca kinkiety, plafony i modele wiszące: pojedynczy i dwa potrójne.
Ich cechą charakterystyczną są nowoczesne klosze w kształcie kul,
wykonane z dymionego szkła, a także subtelne, złote detale na metalowych elementach konstrukcyjnych.
Lampy wiszące OMEGA posiadają opcję dowolnej konfiguracji świecenia każdego ze źródeł światła,
a także regulację wysokości, dzięki której można idealnie dopasować je do każdego wnętrza.
Lampy OMEGA to propozycja, która powstała z myślą o nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych,
w których kształt i kolorystyka odgrywają pierwszorzędne znaczenie.
Z równym powodzeniem można zastosować je zatem w salonie czy sypialni,
jak i w jadalni czy przedpokoju.
Niewielkie kinkiety z dymnego szkła świetnie prezentować się będą także w łazience,
zwłaszcza na tle marmurowych kafli.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | OMEGA |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 20cm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 18cm |
| MATERIAŁ | metal. szkło |
| WAGA NETTO | 0.77kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 1.50kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
