Lampa sufitowa OAKLAND 4xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.4kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 660mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA BRUTTO | 1.7kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 4 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 360mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 92 |
| RODZINA LAMP | OAKLAND |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 260mm |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 4xE27 max60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| GWINT | GU10 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
