Lampa sufitowa OAKLAND 2xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 260mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| RODZINA LAMP | OAKLAND |
| MOC | 2xE27 max 60W |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA NETTO | 1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 520mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.3kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 330mm |
| MARKA | Milagro |
