Lampa sufitowa MILANO fi 60cm 9xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 8kg |
| WAGA BRUTTO | 9.6kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66 |
| RODZINA LAMP | MILANO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 9 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 25 |
| MOC | 9xE14 max 40W LED |
| GWINT | E14 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
