Lampa sufitowa MILANO fi 45cm 6xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GWINT | E14 |
| MOC | 6xE14 max 40W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 450mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 4.4kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| RODZINA LAMP | MILANO |
| WAGA BRUTTO | 5.5kg |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 6 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 25 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
