Lampa sufitowa MERIDIANO 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzina lamp MERIDIANO składa się z dwóch lamp sufitowych oraz dwóch lamp wiszących (z jednym i trzema źródłami światła). To model oświetlenia wzorowanego na stylu przemysłowym. Lampy te niesamowicie prezentują się zarówno w stylu loftowym jak i skandynawskim. W klasycznych aranżacjach zaś będą bardzo gustownie kontrastować z wystrojem.
Zastosowanie bardzo modnych obecnie kloszy klatkowych w kształcie elipsy zapewnia lepsze oświetlenie pomieszczenia. Klosze te zapewniają bardzo dobrą widoczność, dlatego też najlepszym wyborem będzie skomponowanie z nimi ozdobnych żarówek, np. rustykalnych.
Siła designu tej kolekcji tkwi w możliwości dopasowania jej do wnętrz różnego charakteru. Z uwagi na wszechstronność lamp w stylu industrialnym, kolekcja ta będzie się idealnie prezentować nie tylko w domach, lecz również w restauracjach, butikach sklepowych a nawet w biurach.
W skład kolekcji wchodzi:
• Lampa sufitowa MLP7958
• Lampa sufitowa MLP7961
• Lampa wisząca MLP7959
• Lampa wisząca MLP7960
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | MERIDANO |
| WAGA NETTO | 0.7kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA BRUTTO | 1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 360mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 360mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 220mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 1xE27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Czarny / Brązowy |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
