Lampa sufitowa MARINE 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkty objęte są 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| RODZINA LAMP | DZIECIĘCE WYCOFANE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 650mm |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| LICZBA RAMION | 3 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 3xE27 |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | METAL + PVC |
| WAGA NETTO | 0.80kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
