Lampa sufitowa MARGO BLACK/GOLD 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Margo to klasa i wyrazisty charakter. Lampy sprawdzą się w pomieszczeniach w stylach eklektycznym, loftowym czy też retro. Nadadzą ciepła surowym pomieszczeniom i wzbogacą je wizualnie. Kinkiety będą odpowiednią oprawą przestrzeni nad łóżkiem w sypialni czy w przedpokoju. Lampy wiszące odnajdą się w pokojach dziennych oraz przytulnych gabinetach. Lampki biurkowe doskonale wyglądać będą na drewnianych blatach , a dzięki złotym elementom wyróżnią się na tle mebli czy innych elementów wystroju.
Linia lamp MARGO objęta jest 24-miesięczną gwarancją zapewnioną przez producenta.
Dane techniczne
| MOC | 3xE27 60W |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | MARGO |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 650 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 2.30kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 160mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 3.28kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 650 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 325 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 47.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
