Lampa sufitowa LUXURIA 9xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| WAGA NETTO | 8.7kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 500mm |
| GWINT | E14 |
| WAGA BRUTTO | 10.2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 9 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 480mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 9xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| RODZINA LAMP | LUXURIA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
