Lampa sufitowa LOGAN 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 56 |
| RODZINA LAMP | LOGAN |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15.13kg |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| WAGA NETTO | 1.05kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130 mm |
| GWINT | E14 |
| WAGA BRUTTO | 1.27kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 210 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 210 mm |
| MARKA | Milagro |
