Lampa sufitowa LOGAN 2xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.83kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 130 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| RODZINA LAMP | LOGAN |
| MOC | 2xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.84kg |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 2 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.68kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130 mm |
| GWINT | E14 |
