Lampa sufitowa LEDA 3 ciepły beż / 41758
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Rodzaj lampy | plafon,spot |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor Oprawy | ciepły beż |
| Podział świecenia | nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| wysokość produktu cm | 76 cm |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Wysokośc regulowana | nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Szerokość | 28 cm |
| Źródło światła | 3xGU10max10 w LED |
