Lampa sufitowa JOY BLACK 2xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezwykle stylowa kolekcja lamp JOY z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych rozwiązań aranżacyjnych w nieco odświeżonej, bardziej nowoczesnej odsłonie. W skład tej rodziny produktów wchodzą 4 produkty – podwójny kinkiet i trzy lampy sufitowe (z dwoma, trzema i czterema źródłami światła). Największym atutem każdego z tych modeli są efektowne, kuliste klosze z białego szkła, osadzone na prostych, metalowych ramionach w kolorze czerni lub bieli. Dodatkowego uroku i elegancji nadają im złote lub srebrne akcenty na łączeniach ramion, tuż przy kloszach i rozetach.
Lampy z kolekcji JOY – ponadczasowy wygląd, maksymalna trwałość
Lampy z kolekcji JOY polskiej marki MiLAGRO doskonale sprawdzą się w klasycznych przestrzeniach, a także we wnętrzach w stylu glamour i romantycznym. Kinkiety w kolorze białym świetnie będą prezentowały się na tle tapety w kwiatowy wzór, natomiast te w czarnej tonacji - na ścianie w modnych, intensywnych barwach: butelkowej zieleni, graficie czy ciemnym granacie. Lampy sufitowe można z kolei powiesić nad okrągłym stołem w jadalni, wygodnym łóżkiem z ozdobnym zagłówkiem w sypialni albo wśród złotych luster w kobiecej garderobie.
Stylowe kinkiety i lampy sufitowe z kolekcji JOY przyciągają wzrok efektownym designem, jednocześnie zachwycając jakością wykonania. Do ich wyprodukowania użyte zostały tylko najwyższej jakości materiały, a każdy detal dopracowany jest w najdrobniejszym szczególne. Lampy przystosowane są do źródeł światła typu E14.
W skład kolekcji JOY wchodzą:
• Kinkiet w kolorze czarnym ze złotymi akcentami MLP7458
• Podwójna lampa sufitowa w kolorze czarnym ze złotymi akcentami MLP7459
• Potrójna lampa sufitowa w kolorze czarnym ze złotymi akcentami MLP7460
• Poczwórna lampa sufitowa w kolorze czarnym ze złotymi akcentami MLP7461
• Kinkiet w kolorze białym ze złotymi akcentami MLP7462
• Podwójna lampa sufitowa w kolorze białym ze złotymi akcentami MLP7463
• Potrójna lampa sufitowa w kolorze białym ze złotymi akcentami MLP7464
• Poczwórna lampa sufitowa w kolorze białym ze złotymi akcentami MLP7465
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 2.4kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 510mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 2xE14 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| RODZINA LAMP | JOY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Czerń / Chrom |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 1.8kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| GWINT | E14 |
