Lampa sufitowa JOTA 2xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| RODZINA LAMP | JOTA |
| MOC | 2xE14 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| WAGA NETTO | 0.65kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| GWINT | E14 |
| WAGA BRUTTO | 0.77kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 350mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 75mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| MARKA | Milagro |
