Lampa sufitowa JEWEL BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy marki MiLAGRO, które można znaleźć w serii JEWEL występują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Doskonale sprawdzą się szczególnie w nowoczesnych, minimalistycznie urządzonych pomieszczeniach i poza praktycznym wykorzystaniem będą stanowiły ich dekorację.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.30 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 240 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 320 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 240 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| RODZINA LAMP | JEWEL |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA NETTO | 1.10 kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 240mm |
| GWINT | E27 |
