Lampa sufitowa HIDALGO 40W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| MOC | 40W LED |
| MATERIAŁ | METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - CAN020 12C |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 485mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 485mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 1.1kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| RODZINA LAMP | SUFITOWE 26 |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA BRUTTO | 1.5kg |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1507lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70mm |
