Lampa sufitowa FOCUS 40W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2400 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 20mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78180 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA NETTO | 0.82kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 20mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 40W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | brak, FANTASY, LED LM |
