Lampa sufitowa FANTASY 30W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| MOC | 30W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | LED LM |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1800 lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 20mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78180 |
| WAGA NETTO | 3 kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 20mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
