Lampa sufitowa EVE CORTE WOOD 1XGX53 / 11441
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EVE CORTE WOOD to rodzina lamp, która łączy nowoczesny minimalizm z ciepłem jasnego drewna. Cylindryczne korpusy wykonane z ryflowanego, żłobionego drewna tworzą wyrazistą, trójwymiarową strukturę, pięknie podkreślającą naturalny rysunek materiału. Od spodu oprawa jest otwarta – bez klosza – a źródło światła GU10 lub GX53 jest delikatnie zagłębione w drewnianym cylindrze, dzięki czemu lampa daje przyjemne, kierunkowe światło bez efektu olśnienia. Rodzina obejmuje plafony sufitowe EVE CORTE WOOD na jedną żarówkę GX53 lub GU10 oraz dopasowany kinkiet ścienny z oprawą GU10 na eleganckim, czarnym uchwycie. Pozwala to stworzyć spójne oświetlenie w całym wnętrzu – w korytarzu, kuchni, salonie czy sypialni.
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Źródło światła | GX 53 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Długość lampy | 9.5 cm |
| Kolor stelaża | Buk |
| Szerokość lampy | 9.5 cm |
| Materiał abażura - klosza | Drewno |
| Wysokość lampy | 4.5 cm |
| Materiał stelaża | Drewno|Stal galwanizowana|Tworzywo sztuczne |
| Styl lampy | Boho|Nowoczesny|Scandic-eco|Skandynawski |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Ilość źródeł światła | 1 |
