Lampa sufitowa ELLA 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 3xE27 MAX 15W LED |
| KOLOR | CHROM |
| NOWOŚCI | 21/22, 26/27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100-110mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | - |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 510mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | - |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 510mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24.5 |
| RODZINA LAMP | ELLA |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 230mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24.5 |
