Lampa sufitowa DORI GOLD 4xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W konstrukcji znajdują się trzy szklane kule, z których każda mieści jedną żarówkę led G9. Dzięki różnej orientacji tych sfer, światło jest rozprowadzane równomiernie, a to przekłada się na fakt, że całe pomieszczenie jest wystarczająco oświetlone. Ciepłe białe światło rozprzestrzenia się delikatnie i nie oślepia.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.34kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | G9 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA BRUTTO | 2.96kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1060mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 4 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| MATERIAŁ | SZKŁO + METAL + PLASTIK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 1060mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 580mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 4xG9 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 93 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | DORI CROSS |
