Lampa sufitowa DIXIE Pink/White 3xGX53
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 1.3kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| GWINT | GX53 |
| WAGA BRUTTO | 1.55kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 340mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xGX53 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| RODZINA LAMP | DIXIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | RÓŻOWY / BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
