Lampa sufitowa DIXIE BLUE/WHITE 5xGX53
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 140mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 5xGX53 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 69 |
| RODZINA LAMP | DIXIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | NIEBIESKI / BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 2.5kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| GWINT | GX53 |
| WAGA BRUTTO | 2.9kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 5 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| MARKA | Milagro |
