Lampa sufitowa DEX 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| KOLOR | KASZMIR |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 170mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| MOC | 3xE14 MAX 10W LED |
| GWINT | E14 |
| NAPIĘCIE | 230V 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 0.56kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 95mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 0.7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| RODZINA LAMP | DEX |
