Lampa sufitowa DANTE Black/Gold 3x mini GU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna, minimalistyczna kolekcja lamp DANTE GOLD to ukłon w stronę miłośników loftowych przestrzeni i dekoracji o prostym, ale intrygującym designie. W skład tej rodziny produktów wchodzi pojedynczy kinkiet, dwie listwy sufitowe (z trzema i pięcioma źródłami światła, a także trzy zwisy - pojedynczy, potrójny i pięciokrotny.
Wyprodukowane przez polską markę MiLAGRO lampy DANTE GOLD posiadają korpus w kształcie walca, zakończony niewielkim kloszem, wykonanym w cienkich, metalowych prętów. Dzięki temu idealnie wpisują się w klimat wnętrz industrialnych, których siłą jest ekspozycja surowych materiałów i designerskie dodatki. Ponieważ lampy występują w kilku wariantach kolorystycznych, będących zestawieniem czerni, srebra i złota, bez trudu można znaleźć propozycję idealną do swojego domu czy biura. Niewielkie kinkiety o wymiarach 10x10x14 cm świetnie sprawdzą się w przedpokoju lub na betonowej ścianie u wezgłowia łóżka. Lampy wiszące, których wysokość można regulować w zakresie od 30 d 90 centymetrów, fantastycznie doświetlą drewniany stół w jadalni lub też kuchenną wyspę z marmurowym lub granitowym blatem.
Lampy z kolekcji DANTE GOLD – jakość w parze z funkcjonalnością
Nowa kolekcja lamp DANTE GOLD marki MiLAGRO to propozycja dla wszystkich, którzy cenią doskonały design, ale jednocześnie duży nacisk stawiają na funkcjonalność. Produkty z tej rodziny wykonane zostały w całości w Polsce, z najwyższej jakości materiałów. Lampy przeznaczone do źródeł światła typu mini GU10 i zapewnią optymalny poziom jasności w każdym pomieszczeniu.
W skład kolekcji lamp DANTE GOLD wchodzą:
• Kinkiet w kolorze czarno-złotym MLP7245
• Lampa sufitowa na prostokątnej listwie, potrójna, w kolorze czarno-złotym MLP7246
• Lampa sufitowa na prostokątnej listwie, pięcioelementowa, w kolorze czarno-złotym MLP7247
• Pojedynczy zwis w kolorze czarno-złotym MLP7248
• Potrójny zwis w kolorze czarno-złotym MLP7249
• Pięcioelementowy zwis w kolorze czarno-złotym MLP7250
• Kinkiet w kolorze srebrno-złotym MLP7251
• Lampa sufitowa na prostokątnej listwie, potrójna, w kolorze srebrno-złotym MLP7252
• Lampa sufitowa na prostokątnej listwie, pięcioelementowa, w kolorze srebrno-złotym MLP7253
• Pojedynczy zwis w kolorze srebrno-złotym MLP7254
• Potrójny zwis w kolorze srebrno-złotym MLP7255
• Pięcioelementowy zwis w kolorze srebrno-złotym MLP7256
Dane techniczne
| GWINT | mini GU10 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 340mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 1.47kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| RODZINA LAMP | DANTE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 160mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 3x mini GU10 |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
