Lampa sufitowa DALLAS GOLD 8x miniGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W skład tej linii wchodzi pięć modeli: trzy lampy wiszące na okrągłej rozecie z jednym, trzema lub pięcioma źródłami światła,
jedna potrójna lampa sufitowa na prostokątnej listwie, a także niewielki kinkiet.
Lampy z kolekcji DALLAS to propozycja dla osób, które szukają do swojego domu rozwiązań nie tylko praktycznych, ale również stylowych.
Prosta, geometryczna forma kloszy i elegancka kolorystyka, łącząca czerń i szlachetne złoto, sprawiają,
że lampy – poza swoją podstawową funkcją oświetleniową – będą pełniły również rolę designerskiego dodatku.
Szczególnie, gdy zestawi się je z nowoczesnymi meblami z drewna i malowanego proszkowo metalu.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. "
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 7.45kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 420mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2400 lm |
| WAGA BRUTTO | 8.77kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 75 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 8x miniGU10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | DALLAS |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 35mm |
| GWINT | mini GU10 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
