Lampa sufitowa Connor 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.3kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 640mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.8kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 115mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130mm |
| MARKA | Milagro |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| RODZINA LAMP | CONNOR |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 290mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 3xE27 |
| KOLOR | CHROM |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | N/D |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| GWINT | E27 |
