Lampa sufitowa CROSS GOLD 4xGX53
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W konstrukcji znajdują się cztery prostokątne klosze, z których każdy mieści jedną żarówkę led GX53. Dzięki różnej orientacji tych sfer, światło jest rozprowadzane równomiernie, a to przekłada się na fakt, że całe pomieszczenie jest wystarczająco oświetlone. Ciepłe białe światło rozprzestrzenia się delikatnie i nie oślepia.
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 4 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| MATERIAŁ | METAL + PLASTIK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 150 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 1060mm |
| MARKA | Milagro |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 580mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 230 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 4xGX53 12W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 930 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY/ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | DORI CROSS |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 2.45kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| GWINT | G53 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA BRUTTO | 3.1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1060mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
