Lampa sufitowa CORDOBA BLACK 30W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.45kg |
| MATERIAŁ | METAL |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 1.9kg |
| Produkt niekupiony | Produkt nie kupiony przez klienta |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 390mm |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| B2B DOSTĘPNOŚĆ BRAK | DOSTĘPNE ZA 3 MIESIĄCE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| kategoria | Nadrzędna Grupa Główna\1. MILAGRO, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\NOWOŚCI, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE\LAMPY SUFITOWE |
| MOC | 30W LED |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| KRAJ POCHODZENIA | CHINY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1360lm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| RODZINA LAMP | SUFITOWE 26 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| KOLOR | BIAŁY |
| MARKA | Milagro |
| Twr_UdostepniajWCenniku | 1 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KATEGORIA OPAKOWANIA | KARTON |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Typ stanu | Na stanie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
