Lampa sufitowa CORDOBA 30W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.45kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 1.9kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| RODZINA LAMP | SUFITOWE 26 |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| KOLOR | BIAŁY |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2190lm |
| MOC | 30W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - CAN015 12C |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 390mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
