Lampa sufitowa CASTRO WHITE / CHROME 3xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji CASTRO powstały z myślą o nowoczesnych wnętrzach, w których króluje szlachetny minimalizm lub urządzonych w stylu high-tech. Świetnie sprawdzą się one zarówno domowych pomieszczeniach, jak i w przestrzeniach komercyjnych.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| MOC | 3xG9 7W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | CASTRO |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | G9 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1260lm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 210 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 1.97kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 210 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 3.57kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 86 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| KOLOR | Biel / Chrom |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
