Lampa sufitowa CARINA 5xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja posiada wiele elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć, w zależności od potrzeb i wielkości domu czy mieszkania. Składa się bowiem z pięciu lamp sufitowych w dwóch różnych wersjach, a także z lampy stołowej i z kinkietu.
Produkty od marki MiLAGRO objęto 2-letnim okresem gwarancji.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 360 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 47 |
| RODZINA LAMP | CARINA |
| MOC | 5xE14 40W |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 5 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| GWINT | E14 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 2.66kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA BRUTTO | 4.57kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
