Lampa sufitowa CARINA 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja posiada wiele elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć, w zależności od potrzeb i wielkości domu czy mieszkania. Składa się bowiem z pięciu lamp sufitowych w dwóch różnych wersjach, a także z lampy stołowej i z kinkietu.
Produkty od marki MiLAGRO objęto 2-letnim okresem gwarancji.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 380 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35.5 |
| RODZINA LAMP | CARINA |
| MOC | 1xE14 |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| GWINT | E14 |
| WAGA NETTO | 0.67kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.34kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| MATERIAŁ | METAL+ SZKŁO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| MARKA | Milagro |
