Lampa sufitowa CALLE LED R63631165
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | brązowy i odcienie brązu |
| Strumień świetlny [lm] | 2600Lm |
| MATERIAŁ | metal |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Temperatura barwowa [K] | 2300-3000-4000 K |
| Żywotność | 30000 h |
| CRI [RA] | 80 |
| Funkcja zmiany barwy światła CCT | DIP-Switch |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Ilość źródeł + trzonek | 21W |
| Moc [W] | 230V |
