Lampa sufitowa BIBIONE 3xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tego typu oświetlenie dobrze współpracuje z żarówkami G9 - mogą one przybierać różne kształty, jednak zazwyczaj są wąskie i podłużne.
W tej konstrukcji biały klosz przylega bezpośrednio do czarnego, okrągłego lub podłużnego mocowania tuż pod sufitem. W ofercie znajdują się dwie opcje kolorystyczne - wspomniane mocowanie może być w kolorze czarnym lub złotym.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 3xG9 25W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | BIBIONE |
| WAGA NETTO | 1.2kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80-120mm |
| GWINT | G9 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA BRUTTO | 1.54kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80-120mm |
| MATERIAŁ | SZKŁO + METAL + PLASTIK |
