Lampa sufitowa BEST BLACK 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| GWINT | E14 |
| WAGA NETTO | 1.3kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.4kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 85mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 155mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| RODZINA LAMP | BEST |
| MOC | 3xE14 max 40W |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
