Lampa sufitowa BEN BLACK/GOLD 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja BEN stworzona przez polska markę MILAGRO to kwintesencja stylu i klasy. W skład linii wchodzą efektowne lampy sufitowe o dużym kloszu. Model dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych: kremowy z białym, szary z białym, zielony ze złotym, szary ze złotym oraz granatowy ze złotym. Niepowtarzalny wygląd lamp BEN zapewnia zestawienie barw zewnętrznego koloru z wewnętrznym. Dzięki temu lampa stanowi również niezwykle wytworną dekorację.
Lampy sufitowe BEN idealnie będą pasowały do salonu lub sypialni urządzonego w nowoczesnym eleganckim lub klasycznym stylu. Modne zestawienie kolorystyki pozwala na dobranie modelu idealnie do wystroju wnętrza. Kolekcja dobrze prezentuje się w zestawieniu z jasnymi, jak i ciemnymi ścianami. Przyjemne, delikatne światło zapewni idealne oświetlenie bez konieczności montowania innych źródeł światła, dzięki trzem punktom świetlnym. Lampy BEN to także świetna propozycja do przestrzeni komercyjnych takich jak hotele, restauracje czy foyer np. w teatrze.
Seria BEN - najwyższa jakość i styl
Kolekcja BEN wykonana została z wysokogatunkowego metalu - tworzywa dobranego tak, aby było odporne na zarysowania oraz tkaniny, która przez długi czas zachowa dobry wygląd. Dużą zaletą lamp jest ich łatwy montaż oraz odpowiednie wymiary. Ich szerokość i głębokość jest równa 50 cm, a optymalna wysokość wynosi 35 cm. Daje to możliwość powieszenia lamp bezpośrednio nad stołem lub łóżkiem.
Każda z oferowanych lamp została wyposażona w miejsce na trzy źródła światła E27 o (te nie wchodzą w skład zestawu). Ponadto lampy polskiej produkcji objęto gwarancją producenta, która wynosi 24 miesiące.
Linia lamp BEN składa się z czterech wyjątkowych modeli:
• lampa sufitowa krem i biel MLP6454
• lampa sufitowa szarość i biel MLP6455
• lampa sufitowa zieleń i złoto MLP6453
• lampa sufitowa szarość i złoto MLP6456
• lampa sufitowa granat i złoto MLP6457
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 3xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | BEN |
| WAGA NETTO | 1.10kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 500 mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA BRUTTO | 3.06kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
