Lampa sufitowa BARON BLACK 2xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 370 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.81kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 110mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 1.02kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 2xGU10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| RODZINA LAMP | BARON |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 2 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| GWINT | GU10 |
